Yurtdışında Yaşam

Hello Strangers!


Mart 31, 2021 / 520 Görüntüleme / 0 Yorum

SupStranger'dan herkese merhaba! Öncelikle tanıştığımıza şimdiden memnun oldum :) Size site hakkında minik bir bilgi vereyim istedim. SupStranger yurtdışında yaşamış ya da hala yaşayan herkesi bir arada toplamak istiyor. Bu yollardan geçen kişiler olarak biliyoruz ki yabancı ülkelere ilk gidildiğinde hayat birazcık zor. Ülkeye, insanlarına, çalıştığınız ya da okuduğunuz yere alışmak, hepsi zaman alan şeyler. Bu platformda hem sizin gibi aynı yollardan geçmiş kişilerin hayat hikâyelerini bulabilirsiniz, hem de yaşadığınız ülkeler hakkında bilgi veya tavsiye verebilirsiniz. Biz inanıyoruz ki o zamanlardan bu zamanlara olan değişim üye sayımız ve hikâye sayısı arttıkça daha çok ortaya çıkacak. Aynı zamanda günümüzde birçok genç yurtdışında okumak ya da çalışmak istiyor. Bilgi paylaşımımız sayesinde onlar da başlarına gelebilecek, karşılaşabilecekleri sorunlara şimdiden hazırlık yapabilirler. Trajikomik hikâyeler olmazsa olmazımız. Hem onlardan da bahseder biraz güleriz :) Çok güzel hikâyelerin çıkacağına inanıyoruz (Bu arada en çok beğeni alan hikâyeler için ilerde sürprizimiz bile olabilir!).

Paylaştığınız hikâyeniz için şimdiden teşekkür ederiz. 

Sitedeki Bölümler: 

  1. Yurtdışında Yaşam: Bu bölümde yukarda bahsettiğimiz üzere üye olduktan sonra kendi anılarınızı paylaşabiliyorsunuz. 
  2. Yurtdışında Eğitim: Bu bölüm, yurtdışında okumak isteyip, bilgi edinmek isteyen herkes için oluşturduğumuz bir bölüm :) 
  3. Stranger Tavsiyesi: Bu bölümde istediğiniz soruları anket ya da soru şeklinde sorabiliyorsunuz. 
  4. İlginç Bilgiler: Siz de bizim gibi değişik bilgiler okumayı seviyorsanız, bu bölüm tam size göre!
  5. Minimal Tarifler: Kendi tariflerini kendi adıyla paylaşmak isteyen herkes bu bölümde üyelik oluşturarak kendi tariflerini yayınlayabilir. Özellikle yurtdışında yaşıyorsanız yaşadığınız yerin malzemeleriyle neler yaptığınızı duymak isteriz :)
  6. Nerede Ne Yenir?: Veee son olarak bu bölümde yurtdışında denediğiniz  ve çok sevdiğiniz restoranları paylaşabileceğiniz bir bölüm. 

Siz değerli üyelerimizle hep birlikte büyümek dileğiyle hepinizi sevgiyle kucaklıyoruz. Sizlerle tanışmayı da çok isteriz. Etkinlik sayfasında next event'leri takip etmeyi unutmayın!

Şimdilik hoşçakalın :) 

Bir Cevap Yazın

*E-Posta adresiniz gösterilmez.

Oturum Aç

Şifremi Unuttum

İçeriği Şikayet Et